Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Modernizacja linii montażowej lamp oświetleniowych

Modernizacja linii montażowej lamp oświetleniowych

Dobra praca sama się broni. Nasze linie montażowe cieszą zainteresowaniem klientów. Realizujemy obecnie modernizację linii, którą oddaliśmy do użytkowania w zeszłym roku. W zasadzie były to dwie linie – jedna półautomatyczna, a druga z dodatkowym stanowiskiem zrobotyzowanym z trybem pracy „bypass”. Oznacza to, że szyby mogą być mocowane na lampach przez roboty Omron (6-osiowego Vipera i 3-osiową Scarę) lub z pominięciem pracy robotów, w trybie manualnym.

 

Inwestycja w czasie kryzysu

Najlepsza inwestycja w czasie kryzysu? Nie musisz kupować nowej linii, wystarczy dodać nową funkcjonalność w już istniejącej. Alnea automatyzuje z głową – nasze stacje są tak przemyślane i zaprojektowane, że montaż nowych produktów jest możliwa! Na etapie powstawania linii nie było jeszcze nowego produktu – lampy typu NANO. Modułowość naszego rozwiązania pozwala nie tylko na skręcanie nowej lampy, ale i na elastyczne przezbrojenie.

Jak prosto zmodernizować linię montażową?

My wiemy jak prosto zmodernizować linię montażową! Po pierwsze zmodyfikowaliśmy podstawki transportowe, które pozycjonują lampy. Dokonaliśmy drobnych zmiany w pinownicy oraz dostosowaliśmy docisk szyby, który jest jednym z czynników jakościowych w produkcji. Dokonaliśmy zmian kodu w PLC oraz dopracowaliśmy system wizyjny do kontroli procesu.

Kopia linii, o której pisaliśmy TU również będzie wyposażona w nową funkcjonalność..

Jeżeli chciałbyś otrzymać ofertę na modernizację linii produkcyjnej lub montażowej
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe z bloga

nasi partnerzy