Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Powstaje kolejna linia półautomatyczna

Powstaje kolejna linia półautomatyczna

Pandemii nie można było przewidzieć. Trudno też zabezpieczyć się przed takim chaosem. Jednak my działamy i pracujemy dalej. Zachowujemy zasady bezpiecznej odległości między pracownikami i wszędzie pachnie żelem do odkażania, ale nie damy się wirusowi.

 

Zamrożony projekt.

Kontynuujemy nasze projekty, choć w niektórych przypadkach słyszymy „Dziękujemy za ofertę, ale to już zamrożony projekt”. Trudno się dziwić bo nadchodzą ciężkie dni. Ale walczymy o nasze miejsca pracy, o lokalny rynek i naszą gospodarkę. Górnolotnie może, ale taka jest prawda, że w obecnym czasie wszyscy stracą. Dobrobyt już był, teraz trzeba pracować ciężej, nie po to aby zarabiać więcej, ale aby zachować to co mamy. A przynajmniej stracić jak najmniej.

 

Idą zmiany.

Kwarantanna, ograniczenia, zamknięte granice – to wszystko sprawia, że idą zmiany. Nie wiadomo jak długo to wszystko będzie trwało. Jednak na szczęście są firmy, które wiedzą, że automatyzacja jest ważna mimo wszystko. Ten czas można wykorzystać na… zmiany właśnie. Analizę procesów, systemu dostaw, produktów. Jeden z naszych klientów właśnie zamówił kopię linii półautomatycznej. O linii przeczytaj TU.

Linia montażowa.

Nowa linia montażowa już powstaje w naszej hali. Rzadko zdarza się, że tworzymy kopie naszych aplikacji. Niemniej jednak lubimy takie zadania i zawsze jeszcze można coś poprawić, dodać i ulepszyć.

Pospawane profile wróciły z malarni. Szafa elektryczna czeka na szycie. Nasz nadworny mistrz elektryk skompletował gadżety i już jutro zacznie misterną robotę. Linię trzeba uzbroić w przenośnik, napędy, silnik i osłony. Na obu krańcach będą zamontowane windy do przejazdu i powrotu paletek pod podstawki do montażu lamp. I oczywiście zabezpieczenia, które choć nie są istotne w produkcji, są najważniejsze z perspektywy pracownika.

Automatyzacja to nasza pasja.

Ten projekt linii produkcyjnej jest wyjątkowo udany. W końcu automatyka to nasza pasja! Prosta w działaniu, łatwa w obsłudze, optymalna pod względem kosztów. Naszą linię w prosty sposób można konserwować i dokonywać przeglądów. Korzystamy ze standardowych rozwiązań, toteż części zamienne są łatwo dostępne.

 

A tak linia będzie wyglądała po złożeniu.

Zastanawiasz się czy automatyzacja ma teraz sens? Zamroziłeś projekt bo nie wiesz czy będzie opłacalny? Napisz lub zadzwoń do nas. Pomożemy Ci!

Skontaktuj się z nami już dziś. biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy