Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Targi China International Import Expo

Targi China International Import Expo

Już 5-10 listopada 2018 roku Alnea zaprezentuje się na Targach China International Import Expo. To wyjątkowe wydarzenie, które objął swoim patronatem sam Prezydenta Chin – Xi Jingpinga.

Alnea wystąpi z rozbudowanym stanowiskiem prezentacyjnym!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprosiła Alnea do przygotowania własnego stanowiska prezentacyjnego w ramach Pawilonu Branżowego, który zostanie stworzony podczas targów. Udział Alnea w tym wydarzeniu stanowi wyjątkową okazję do zaprezentowania naszych osiągnieć na arenie międzynarodowej. Pragniemy, aby nasza spółka nawiązała ciekawe kontakty z agentami handlowymi, dystrybutorami i kupcami.

W ramach targów China International Import Expo pojawią się Pawilony Branżowe z szeregu obszarów o dużym znaczeniu gospodarczym z branży technologicznej, biotechnologii, elektronicznej, farmaceutycznej, medycznej, samochodowej, spożywczej, kosmetycznej i modowej.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu dokonała rezerwacji powierzchni wystawienniczej na około 1000m2, w tym ok. 160m2 będzie przeznaczone na Pawilon Narodowy, w którym zobaczymy potencjał turystyczny i gospodarczy Polski.

Silna reprezentacja Alnea

Alnea we współpracy z firmami KUKA oraz Blumenbecker przygotowuje piękne stanowisko o powierzchni 20 m2! Zaprezentujemy znany na polskim rynku system wizyjny Horus oraz nasz opatentowany zestaw lutujący Zeus.

Pragniemy, aby również rynki azjatyckie poznały nasze osiągnięcia.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy