Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Kongres Liderów Zmian

Kongres Liderów Zmian

5-6 kwietnia 2019 roku odbył się IV Kongres Liderów Zmian w Białymstoku. Alnea była partnerem technologicznym wydarzenia. W sesji III – Technologia cyfrowa jako środowisko pracy menedżera przyszłości – Radosława Brzózka przeprowadził wywiad z przedstawicielami firm Alnea, Fanuc i Mitsubishi na temat szans i zagrożeń robotyzacji.

Prezes Alnea Robotics Marcin Kamiński wystąpił w panelu „Czy roboty odbiorą nam pracę?” dzieląc się doświadczeniami firmy na temat zmian w postrzeganiu roli pracowników w Gospodarce 4.0.

Alnea przywiozła ze sobą nowego „kolegę” – robota mobilnego marki Omron, który zapraszał gości na najbliższą konferencję „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”, która odbędzie się 13 czerwca 2019 roku w Olsztynie.

Kongres liderów zmian

Celem Kongresu Liderów Zmian jest spotkanie profesjonalistów, którzy dzielą się własną wiedzą w panelach eksperckich. Celem wydarzenia jest upowszechnianie informacji na temat źródeł zmian w gospodarce, mechanizmów ich implementacji w organizacjach i roli, jaką w tych procesach odgrywa Lider.

Zmiany w otoczeniu, nowy paradygmat funkcjonowania organizacji i jej uczestników, rewolucja cyfrowa oraz nowe technologie warunkują inne podejście do zarzadzania pracownikami. Konieczne jest tworzenie relacji między człowiekiem i technologią. Dlatego lider zmuszony jest do kreacji różnorodnych zespołów składających się ze specjalistów w swoich dziedzinach, co dopiero może doprowadzić do wzrostu i rozwoju organizacji.

Kongres liderów zmian to szereg wykładów, seminariów i debat, które mogą pomóc w przystosowaniu się liderów do zmian. Warto podkreślić wartość i udział znanych ekspertów, coachów i mówców, wśród których znaleźli się: Jacek Santorski, Radosław Brzózka, Dr Katarzyna Pilipczuk, Prof. Elżbieta Mączyńska, Matek Płoucha, Dr Anatoliusz Kopczuk, Artur Kosicki, Piotr Pilipczuk, Karina Szewczyk, Adam Walicki, Sylwester Marek Pilipczuk, Rafał Mejsak, Sebastian Rynkiewicz, Dorota Ostróżańska, Bartosz Berendt, Anna Szczeblewska, Dr Lida D. Czarkowska, Wiesław Grabowski, Cezary Skura czy Łukasz Flis.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy