Sytuacja okołopandemiczna związana COVID-19 mocno uszczupiła kalendarz imprez i targów. Jednak zdecydowaliśmy się, że III Edycja Konferencji Specjalistycznej „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu” AiR odbędzie się 15 października 2020 w Stawigudzie!
Przygotujemy szereg seminariów i wykładów, które usystematyzują najważniejsze informacje dotyczące przyszłości przemysłu, narzędzi wyliczania stopy zwrotu inwestycji, przykłady wdrożeń robotów i linii produkcyjnych oraz prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych.
Ponadto w trakcie konferencji odbędą się pokazy maszyn, robotów i automatyki. Kolejna edycja to świetna okazja do indywidualnych spotkań i konsultacji z najlepszymi dostawcami automatyki i robotyki. Zaprezentujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i przemysłowe innowacje.
Udział w konferencji – 40 PLN NET
Udział w bankiecie z Partnerami – 150 PLN NET
Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres mailowy konferencje@alnea.pl
W zgłoszeniu prosimy podać dane osobowe, adres mailowy, numer telefonu oraz dane firmy do faktury.
Współpraca
III Konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu” AiR to największe wydarzenie przemysłowe w Północno-Wschodniej Polsce. Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje.
Wśród gości naszych konferencji znajdują się przedstawiciele firm produkcyjnych regionu i całej Polski. W tym roku lczba osób uczestniczących w wydarzeniu będzie bardzo ograniczona jednak szykujemy pakiet streamingowy, w którym osoby rejestrujące się będą miały dostęp do potężnej dawki wiedzy z prelekcji oraz pokazów.
Do współpracy zapraszamy także producentów i dystrybutorów urządzeń dla przemysłu oraz instytucji finansowych, którzy chcą podzielić się wiedzą w prelekcji tematycznej lub debacie specjalistycznej. Ponadto jesteśmy otwarci na inne firmy pragnące dotrzeć ze swoją ofertą do osób decyzyjnych reprezentujących firmy przemysłowe z całej Polski.
Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy najlepszą formę współpracy!
Zobacz relację z II Konferencji!!
W II edycji AiR wśród gości honorowych pojawili się Ryszard Adamczak Doradca Pani Minister Jadwigi Emilewicz, Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz, Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski, Koordynator Klastra Obróbki Metali Sebastian Rynkiewicz, Grzegorz Smoliński i Marcin Czyża – Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Pracodawcy RP oraz Klaster Obróbki Metali. Za oprawę medialną dziękujemy Gazecie Olsztyńskiej, GO TV, Portalowi Przemysłowemu i Magazynowi Przemysłowemu Polski Przemysł. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem również w kanałach internetowych. Relację na żywo i materiały wideo oglądały tysiące osób co uznajemy za ogromny sukces.
Dzień otwarty „Przywitaj się z robotem”
Specjaliści na wyciągnięcie ręki
Podczas II Konferencji odwiedzili nas przedstawiciele najważniejszych firm zajmujących się automatyzacją procesów produkcyjnych. Nasi goście mieli okazję do wysłuchania inspirujących prelekcji, konsultacji i spotkań ze specjalistami, którzy na co dzień robotyzują fabryki w Polsce i na całym świecie.
Wśród partnerów zobaczyliśmy kluczowe firmy z branży przemysłowej – KUKA, Mitsubishi Electric, Fanuc, Omron, Balluff, Universal Robots, OnRobot, CoRobotics, Schunk, Troax. Do grona partnerów wydarzenia dołączyli także: Aplitt, Fronius, Technology Applied, PKO S.A, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny czy Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna.
Jak skutecznie i efektywnie wdrożyć robotyzację w procesach obróbki skrawaniem?
Mateusz Amroziński specjalista ds. nowych projektów Fanuc
Jak się robotyzować z głową?
Wojciech Łaś lider produktu Mitsubishi
Nowe technologie – niepotrzebny koszt czy skuteczna metoda zwiększenia efektywności produkcji
Istvan Balazc dyrektor generalny OnRobot
Liczenie stopy zwrotu ze stanowisk z robotami współpracującymi – na przykładowych wdrożeniach
Marcin Gwóźdź kierownik sprzedaży Universal Robots
Roboty mobilne – czy autonomiczne systemy transportowe się opłacają?
Daniel Spólny Key Account Manager Omron
Przykłady skutecznych wdrożeń robotyzacji
Łukasz Szczepkowski kierownik regionalny ds. sprzedaży KUKA
Nowoczesne systemy wymiany danych
Adam Dziura dyrektor sprzedaży Balluff
Bezpieczeństwo zrobotyzowanych maszyn i urządzeń
Sebastian Chrzanowski–Sawicki dyrektor generalny Troax
Pakiety funkcjonalne dla robotów sześcioosiowych
Jakub Sobolak inżynier sprzedaży Schunk
Przemysłowe zastosowania kobotów – łatwe i elastyczne narzędzie do zwiększania efektywnści
Radosław Matiakowski prezes zarządu CoRobotics