Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Alnea pomoże firmom w czasie kryzysu!

Alnea pomoże firmom w czasie kryzysu!

Jeszcze dwa miesiące temu dzisiejszy scenariusz był tak samo prawdopodobny jak lądowanie UFO w Nowym Jorku. Jeszcze dwa tygodnie temu nikt się nie spodziewał, że świat stanie w miejscu, a ludzie będą zmuszeni zamknąć się w domach z zapasem makaronu i papieru toaletowego.

 

Czy kryzys nadejdzie?

Pytanie „czy kryzys nadejdzie?” zadałam dr. Kevinowi Campbellowi z Uniwersytetu w Stirling. W grudniu odpowiedział, że na obecną chwilę działania odjęte przez banki centralne zabezpieczają nas przed najgorszym, chyba, że pojawi się swoisty cyngiel, „trigger”. No i się pojawił…

 

Prezes firmy Alnea o kryzysie zajrzyj na YouTube

Gospodarka zwalnia.

Gospodarka zwalnia już od około roku – spadła liczba zamówień z automotive. Jednak tym razem wirus zapewni nam dodatkowe wrażenia z okazji trudności w branży HoReCa, transportowej, turystycznej, usługowej, automotive, elektronice, w zasadzie prawie każdej. Nawet rolnictwo ucierpi – Niemcy apelują, że nie ma komu zbierać wiosennego złota – szparagów.

 

W czym możemy Ci pomóc?

W Alnea wiemy jak ciężko będzie polskim firmom w najbliższym czasie. Planujemy w niedługim czasie przygotować szkolenia online z zarządzania i nowych technologii oraz wdrożenia innowacji. Jeśli chciałbyś odświeżyć ofertę, którą od nas otrzymałeś, lub chciałbyś jeszcze raz rozpatrzyć kwestie pilnych inwestycji – napisz do nas.
W obecnym czasie nie obiecujemy, że przyjedziemy, ale możemy porozmawiać na videoczacie i wspomóc radą. Czeka nas wszystkich trudny czas. Musimy sobie pomagać.

 

Roboty mobilne polecają się na przyszłość!

Masz firmę produkcyjną? Wolałbyś aby pracownicy zbytnio nie przemieszczali się pomiędzy działami? Roboty mobilne polecają się na przyszłość! Możesz wypożyczyć robota na kilka miesięcy – sam robot bez zabudowy (którą możesz wykonać we własnym zakresie) będzie kosztował Cię niewiele więcej niż rata leasingowa. Możesz podpisać z nami umowę na rok leasingu, a następnie wykupić robota. To świetna okazja i możliwość dla firm produkcyjnych!

Kryzys to czas na zmianę, przemyślenie procesów, dostaw, możliwości i wolnych zasobów. Zaproś nas do współpracy. Mamy duże doświadczenie w doradztwie, aplikacjach i analizach opłacalności.

Skontaktuj się z nami już dziś. biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy