Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Alnea na III Kongresie Przyszłości!

Alnea na III Kongresie Przyszłości!

Czy Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?

Krzysztof Kamiński prezes Spółki Alnea poprowadził dyskusję, w której prelegenci starali się odpowiedzieć na pytanie: Czy Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?

Debata stanowiła integralną część III Kongresu Przyszłości, który odbył się 6 czerwca 2019 r. w Olsztynie. W panelu wzięli udział Maciej Bułkowski, departament społeczeństwa informacyjnego, Urząd Marszałkowski, Piotr Ciosk, prezes zarządu OZGraf, Krzysztof Gąsior, dyrektor departamentu infrastruktury W-M Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Zobacz relację on-line!

Alnea z robotami na Kongresie Przyszłości!

Alnea aktywnie włączyła się w organizację III Kongresu Przyszłości. Zapewniliśmy kilka specjalnie przygotowanych robotów. Olbrzymim zainteresowaniem (nie tylko wśród dzieci) cieszył się robot rozdający cukierki. Wystarczyło wcisnąć przycisk a robotyczne ramię podawało każdemu chętnemu słodkości.

Zwiedzający zobaczyli samodzielnie jeżdżące roboty, które w przemyśle transportują wybrane materiały pomiędzy różnymi częściami hali produkcyjnej. Ponadto roboty mobilne Omron potrafią mówić, a kiedy blokujemy im przejazd kulturalnie poproszą nas o zejście z drogi.

Dzień otwarty „Przywitaj się z Robotem” oraz II Konferencja „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”

Czerwiec obfituje w wydarzenia o technicznym charakterze. Już 12 czerwca 2019 r. Alnea i Gazeta Olsztyńska zapraszają na dzień otwarty „Przywitaj się z Robotem”. Każdy chętny może przyjść do Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. W godzinach 13.00-18.00 będą trwały pokazy robotów w budynku BK (Zielonym). Oczywiście wstęp bezpłatny.

Z kolei 13 czerwca 2019 r. odbędzie się II konferencja „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”. Odbiorcami są przedstawiciele firm produkcyjnych, które planują automatyzację i robotyzację swoich procesów i chcą pozyskać więcej informacji, dowiedzieć się, jak zacząć automatyzację w swoim przedsiębiorstwie. Jeszcze można wysyłać zgłoszenia mailowo na konferencje@alnea.pl z informacją o chęci udziału w wydarzeniu.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy