Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Our Team

ALNEA / O NAS

Historia

od 1984
na rynku

ALNEA istnieje na rynku od roku 1984. Początkowo, jako ALNA zajmowaliśmy się usługami antykorozyjnymi i usługami dla drogownictwa. Od roku 2010, już jako ALNEA działamy na rynku dedykowanych rozwiązań dla przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń pod konkretne potrzeby Klienta.

W ciągu kilku lat działalności inżynierskiej wykonaliśmy testery parametrów: elektrycznych, pneumatycznych, mechanicznych, zrobotyzowane stanowiska i linie produkcyjne, automatyczne i półautomatyczne stanowiska montażowe. Jednym z najlepiej poznanych przez ALNEA procesów jest proces lutowania selektywnego, w którym się specjalizujemy. Wynikiem tego jest uzyskanie patentu oraz kontroler lutujący ZEUS-100. Posiadamy także kompetencje w zakresie systemów informatycznych typu SCADA oraz w zakresie programowania w środowisku LabView. Jesteśmy certyfikowanym partnerem firm KUKA oraz NationalInstruments.

                                                             

Grupa

W skład grupy Alnea wchodzą trzy prężnie rozwijające się spółki.

Ludzie

Historia firmy Alnea sięga lat 80-tych ubiegłego wieku, zatem nasze doświadczenie w poszczególnych fazach realizacji projektu można liczyć w 10-kach lat.
W latach 2010-2016 skupiliśmy się na automatyzacji i robotyzacji  procesów produkcyjnych co wywołało geometryczny rozwój firmy i otwarcie dedykowanych przedsiębiorstw kierunkowych.

Jesteśmy firmą rodzinną, a o więzach rodzinnych decyduje DNA, co my w procesie automatyzacji i robotyzacji postrzegamy, jako zidentyfikowane wartości.

Zarząd

Krzysztof Kamiński Prezes Zarządu
Grupy ALNEA
Marcin Kamiński Prezes Zarządu
ALNEA Robotics

MISJA

Naszą misją jest zmiana perspektywy przedsiębiorców z ręczno-mechanicznej na cyfrową. Oferujemy najnowsze technologie w służbie polskich firm i krajowego przemysłu. Tworzymy nową jakość w automatyzacji i robotyzacji.

Działamy na rzecz edukacji młodych ludzi. Nasz projekt „Edukacja kadr dla Przemysłu 4.0” to różne projekty na rzecz krzewienia wiedzy i naukach technicznych i zawodach przyszłości.

Naszą ideą jest promowanie automatyzacji i robotyzacji. Jesteśmy pomysłodawcą i pierwszym organizatorem Konferencji Specjalistycznej „Automatyzacja i robotyzacja w przemyśle”, na której poruszamy tematy ważne dla naszego regionu, dla przedsiębiorców i biznesu.

MEDIA

Zapraszamy do współpracy media lokalne, regionalne i ogólnopolskie. Udzielamy konsultacji, wywiadów i komentarzy z zakresu:

  • automatyzacji  przemysłu,
  • Przemysłu 4.0,
  • najnowszych technologii robotyzacyjnych i wielu innych!

W celu umówienia terminu rozmowy prosimy o kontakt mailowy: biuro@alnea.pl

ZAPROŚ
NAS

Alnea oferuje dwie opcje kontaktów wyjazdowych! Jeżeli planujesz automatyzację swojej hali produkcyjnej zaproś nas, a my zapoznamy się na miejscu z Twoimi problemami i celami oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Natomiast jeśli potrzebujesz dodatkowej dawki wiedzy możesz zaprosić nas na swoje wydarzenie lub spotkanie firmowe, podczas którego zaprezentujemy możliwości Alnea, dokonamy odczytu, prelekcji, przeprowadzimy szkolenie tematyczne lub pokaz działania naszych robotów!

ALNEA
WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz pytania pisz śmiało!

biuro@alnea.pl

ostatnio na blogu

nasi partnerzy