Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

POLITYKA PRYWATNOŚCI

ALNEA / POLITYKA PRYWATNOŚCI

W celu uzyskania informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o zapoznanie się z poniższym dokumentem.

 

Misją naszej firmy jest dostarczanie usług najwyższej jakości naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych osób korzystających z naszego serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Krzysztof Kamiński, prezes firmy Alnea Sp. z o.o. ul. Ks. Janusza 23/10, 01-452 Warszawa. Kontakt biuro@alnea.pl.

 

Cele i zakres pobierania danych osobowych.

Osoba odwiedzająca naszą stronę, korzystająca z serwisu, podejmująca kontakt mailowy bądź telefoniczny wyraża zgodę na:

– pobieranie, przetwarzanie, gromadzenie i wykorzystywanie podanych nieobligatoryjnie przez siebie danych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy). Przetwarzanie danych dotyczy kontaktów marketingowych, zawierania umów kupna/sprzedaży tylko na życzenie klienta – np. zapytanie ofertowe.

Pobrane dane osobowe będą przetwarzane w celu:

– odpowiedzi na zapytania ofertowe,

– wsparcia technicznego przy obsłudze produktów oraz usług firmy

– przygotowaniu propozycji produktów (cele marketingowe)

– obsługi roszczeń firmy w przypadku zaległości płatności lub innych zobowiązań.

Dane osobowe użytkowników mediów społecznościowych nie będą pobierane, ani przetwarzanie. Media społecznościowe takie jak Facebook, Linkedin itp. pełnią funkcje wyłącznie informacyjne. Ze względu na ochronę danych, Klienci podejmujący próbę kontaktu przez te media będą proszeni o kontakt mailowy.

Przekazywanie danych osobowych osobom trzecim.

Dane Klientów mogą być przekazywane podmiotom trzecim w przypadku:

– obowiązków nakładanych na firmę przez prawo – związane z księgowością, rozliczeniami oraz firmom zajmującymi się obsługą wierzytelności (Art. 23. Ust. 2);

– podmiotom należących do rodziny Alnea – Alnea Soldering Sp. z o.o., Alnea Robotics Sp. z o.o., jeśli zachodzi taka konieczność;

– innym podmiotom działającym na nasze zlecenie w celu polepszenia dostarczanych towarów lub usług;

– podczas zaistnienia podstawy prawnej możemy przekazać dane osobowe organom państwowym art. 18 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku

W sytuacji przekazania danych osobowych podmiotom trzecim Klient będzie o tym poinformowany telefonicznie lub mailowo.

Od momentu przekazania nam danych osobowych mają Państwo możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W takiej sytuacji zaprzestaniemy ich przetwarzania.

Niektóre dane – takie jak filmy publikowane na stronie lub w mediach społecznościowych są możliwe do odtworzenia na serwisie You Tube. Obejrzenie filmu wiąże się z przekazaniem danych (takich jak np. adres IP) administratorowi serwisu You Tube. (LLC 901 Cherry Ave., 94066 San Bruno, CA – Google Inc., Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA).

Nasza strona www może zawierać linki do innych stron internetowych. Dokładamy starań aby sprawdzać informacje w nich zawarte zawierały dane prawdziwe, rzetelne i zgodne z prawem. Jednak po publikacji linku nie mamy wpływu na jego treść. Firma Alnea nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte w linkach zewnętrznych oraz za przetwarzanie danych na przekierowanych stronach.

Korzystamy z plików Cookies w zakresie dostosowania treści strony WWW do odwiedzających nas użytkowników. Użytkownik ma prawo wyłączyć pliki Cookies co może wiązać się z częściowym blokowaniem zawartości strony.

 

Usuwanie danych osobowych.

Użytkownik serwisu/Klient firmy ma prawo do żądania zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych z bazy danych firmy.

Dane osobowe będą przechowywane i archiwizowane bez możliwości całkowitego usunięcia w przypadku nałożonych na przedsiębiorcę prawo odnośnie rozliczeń skarbowych czy ubezpieczeniowych.

Jeśli uznacie Państwo, że przekazane nam dane nie są zabezpieczone w dostatecznym stopniu prosimy o kontakt

biuro@alnea.pl

Jednocześnie informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Danych Osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

kancelaria@giodo.gov.pl

 

 

nasi partnerzy