Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Alnea na Warsaw Industry Week 2019

Alnea na Warsaw Industry Week 2019

Dzięki dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Alnea opracowała unikalny system pozycjonowania robotów przemysłowych w przestrzeni – Horus. Sześcioosiowe roboty są bardzo elastycznymi narzędziami, ale brakuje im zmysłu wzroku. Powoduje to trudności w utrzymaniu ruchu i uzyskaniu odpowiedniej wydajności zrobotyzowanych systemów produkcyjnych. Oko dla Robota Horus rozwiązuje te problemy. Roboty mogą efektywniej zmienić swoją pozycję i dostosować się do środowiska pracy.

13 – 15 listopada 2019 r. nasz zespół prezentuje system wizyjny Horus na Warsaw Industry Week. Oko dla Robota Horus działa dzięki odczytywaniu danych takich jak współrzędne robota i przeprowadza pozycjonowanie go w przestrzeni. Horus skanuje obszar roboczy i zaznacza punkty dopasowania. Model 3D można pobrać z obszernych bibliotek takich jak STEP, PARASOLID, STL. Robot z głowicą automatycznie odszuka istotną część i precyzyjnie pobierze ją oraz odłoży we właściwe miejsce.

Będziesz na Warsaw Industry Week? Koniecznie odwiedź Alnea i zobacz Oko dla Robota!

Chcesz przetestować nasz system? Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy termin spotkania  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest ALNEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
  napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

  UDOSTĘPNIJ

  pozostałe aktualniości

  nasi partnerzy