Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Warsaw Industry Week 2018

Warsaw Industry Week 2018

W dniach 6-8 listopada 2018 r. w czasie, gdy nasz drugi zespół prezentował się na Tarach China International Import Expo w Szanghaju Alnea razem z innymi firmami z Klastra Obróbki Metali uczestniczyła w niezwykle ważnym wydarzeniu na mapie polskich wystaw przemysłowych – Warsaw Industry Week.

Pokazy naszych osiągnieć!

Firma zaprezentowała swoje sztandarowe produkty oraz przeprowadziła pokazy wdrożeń zrobotyzowanych linii produkcyjnych wykonanych przez Spółkę.
Szczególnie system wizyjny Horus (Oko dla robota) spotkał z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów końcowych, jak również ze strony producentów robotów. Jak się okazuje system może zostać wykorzystany nie tylko do pozycjonowania robota, ale także w kontroli jakości produkcji.

Prezes Grupy Alnea Krzysztof Kamiński wystąpił z prezentacją Robot vs człowiek zwrot z inwestycji w robotyzację, ROI versus TCA.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, naszym klientom, Klastrowi Obróbki Metali oraz współwystawcom. To były trzy bardzo energetyczne i owocne dni.

Do zobaczenia za rok.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy