Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy – Alnea

Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy – Alnea

5 kwietnia 2019 roku odbył się Warmińsko-Mazurski Kongres Zawodowy. Podczas wydarzenia zostało podpisane trójstronne porozumienie, które będzie regulowało współpracę pomiędzy Alnea sp. z o.o., Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną SA oraz Zespołem Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.
Celem stron jest dbałość o wzrost poziomu kształcenia młodzieży, kreację korzystnych warunków rozwoju szkolnictwa zawodowego i umożliwienie uczniom poznania nowoczesnych urządzeń, maszyn, technologii.

Alnea wspiera młodych mechatroników

Krzysztof Kamiński Prezes Grupy Alnea zapewnił, że firma będzie sprawowała opiekę nad klasami o profilu technik i mechatronik. Przedsiębiorstwo zorganizuje szereg wizyt w swojej siedzibie w Stawigudzie dla grup uczniowskich, przeprowadzi wykłady i seminaria tematyczne, a nawet zaprosi nauczycieli, którzy zaznajomią się z projektowaniem stanowisk automatycznych i linii produkcyjnych. Spółka umożliwi również odbywanie praktyk i staży zawodowych. Alnea chce dzielić się swoim ogromnym doświadczeniem w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

Program Laboratorium doceniony

Alnea została również doceniona ze względu na swój wkład w rozwój Programu Laboratorium i zasługi w dziedzinie kształcenia zawodowego. Krzysztof Kamiński jako pomysłodawca Programu wielokrotnie podkreślał, że im szybciej młodzi ludzie pozyskają wiedzę na temat nowych technologii, problemów i wyzwań współczesnego rynku pracy, tym lepsze decyzje zawodowe podejmą w przyszłości.

Wydaje się, że wizja Prezesa Alnea była strzałem w dziesiątkę, gdyż trzecia edycja Programu Laboratorium przyciągnęła dziesiątki firm, a tysiące uczniów spotkało się z przedsiębiorcami, którzy przybliżali młodzieży realia pracy w nowoczesnych organizacjach.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy