Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Blog

ALNEA / Szkolenia – najszybszy sposób na rozwój firmy

Szkolenia – najszybszy sposób na rozwój firmy

Myśląc o rozwoju firmy zazwyczaj planujemy zakupy nowych maszyn lub wdrożenie ulepszeń czy innowacyjnych strategii. Ale czymże jest nowy model biznesowy bez przygotowania ludzi, którzy będą go realizować? W ostatnim czasie mamy do czynienia z uwolnieniem olbrzymiej ilości wiedzy, która wcześniej była dostępna tylko dla tych, którzy za nią zapłacili. Pandemia skutecznie zmieniła strategie marketingowe wielu firm, tak, że część kursów jest dostępna bezpłatnie.

Okołopandemiczna weryfikacja rynku i widmo kryzysu uformowała większe zapotrzebowanie na automatyzację. I nic chodzi wcale o zastępowanie ludzi robotami, ale o stabilizację produkcji oraz utrzymaniu wysokiej jakości dostarczanych usług.

 

Szkolenia 4.0

Alnea już wielokrotnie organizowała szkolenia z zakresu przemysłu przyszłości – o tym przeczytasz TU. Dziś wspieramy zaprzyjaźnioną firmę, z którą Alnea zorganizuje doskonałe szkolenia, z bardzo dużym dofinansowaniem.

Szkolenia 4.0 obejmą 20 firm, z każdej po 2 osoby. Wytypowane osoby będą miały możliwość uczestniczenia indywidualnie w 40 godzinach szkoleń z zakresu umiejętności twardych i miękkich oraz 20 godzin doradztwa, co  daje razem 120 godzin szkoleń dla danej firmy!

Przybliżyć innowacje

Szkolenie ma przede wszystkim przybliżyć innowacje takie jak – IoT (Internet Rzeczy), Digital Twin (cyfrowy bliźniak),  BIG Data, Cloud Computing. Przemysł przyszłości bez robotów, cobotów i robotów mobilnych nie istnieje, więc oczywistym jest, że ta tematyka również w kursie się pojawi.

Wąskim gardłem wszystkich projektów jest decyzyjność kadry. Szkolenia Pracownik 4.0 są ukierunkowane na decyzyjność, radzenie sobie ze stresem i zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenia?

Wartość szkolenia to ponad 18 000 złotych, z czego firma płaci jedynie niecałe 4 900 zł. Projekt będzie prowadzony do grudnia tego roku, więc niewiele czasu pozostało na decyzję. W obecnym czasie szkolenie dla pracownika jest świetnym sposobem na gratyfikację! Rozwijasz swój zespół, a jednocześnie swoją firmę. Zyskujesz również pracowników z dużą wiedzą dotyczącą  modeli biznesowych oraz kreowania nowych produktów czy usług.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – napisz do nas! Przedstawimy Ci więcej szczegółów.

Zdecydowany na szkolenia? - Napisz do nas. Jeszcze się wahasz? - Napisz tym bardziej! biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe z bloga

nasi partnerzy