Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Szkolenia z Przemysłu 4.0

Szkolenia z Przemysłu 4.0

Alnea współpracuje z wieloma firmami nie tylko przy okazji Konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu czy szkoleniach z Przemysłu 4.0
Oferujemy jednodniowe zaawansowane szkolenie z Przemysłu 4.0. Nie jest to seria suchych wykładów – to konkretny pokaz maszyn, robotów, VR popartych solidnym doświadczeniem w integracji systemów.

Nie wiesz czy zainwestować w nową linię produkcyjną?

Zastanawiasz się czy kupno robota będzie się opłacać?

Może wysłać pracowników na szkolenia, czy może wstrzymać wydatki niekonieczne?

 

Najnowsze technologie

W roku 2019 prowadziliśmy szkolenia z najnowszych technologii dla ponad 60 firm z naszego regionu. Warsztaty Przemysł 4.0 – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw zakończyły się sukcesem. Pokazaliśmy najnowsze technologie, które zgromadziliśmy, także te, które sami opracowaliśmy. Opracowaliśmy także krótki kwestionariusz na temat czynników rozwoju Automatyzacji i Robotyzacji AiR w firmach.

 

Ponad połowa firm, które nas odwiedziły posiada już zaawansowane linie produkcyjne i roboty. Jednak nietrudno zauważyć, że prawie połowa firm nadal opiera się głównie na pracy ręcznej lub na niezaawansowanych maszynach.
Największym zaskoczeniem jest dla nas fakt, że główną przyczyną braku automatyzacji to brak wiedzy i doświadczenia we wdrażaniu nowych technologii. Tylko 13% przedstawicieli firm stwierdziło, że ich procesy są na tyle trudne, że automatyzacja będzie nieopłacalna. TYLKO 14%!!!

 

Potrzebujesz podpowiedzi jak zdobyć takie fundusze na automatyzację? Te zagadnienia również poruszamy. Nasi klienci niejednokrotnie korzystali z różnych form wsparcia planowanych inwestycji.

Relacja ze szkoleń 2019

Gospodarka się zmienia

Rozwój innowacji, dostępność maszyn, koniunktura na nowe produkty i usługi, prawo to wszystko sprawia, że polska gospodarka zmienia się bardzo szybko. Czy Twoje przedsiębiorstwo będzie nadążać za tymi zmianami? Czy wiesz, że z dużym prawdopodobieństwem Twoja konkurencja też inwestuje? Przemysł spożywczy, meblarski, elektroniczny, IT – do którego należy Twoja firma? Szkolenia to nie tylko wiedza, ale i możliwość poznania przedstawicieli innych firm.

Jeśli jesteś zainteresowany robotami mobilnymi – napisz do nas! Przyjedziemy na testy, opracujemy ofertę dostosowaną do twoich potrzeb.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE konferencje@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy