Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Realizacje

ALNEA / Stacja lutująca filtry GSM

Stacja lutująca filtry GSM

Zrobotyzowane stanowisko przeznaczone do precyzyjnego lutowania filtrów GSM. Precyzję oraz powtarzalność uzyskano dzięki zastosowaniu sześcioosiowego robota Mitsubishi, który w połączeniu z kontrolerem ZEUS oraz wysokiej klasy oprzyrządowaniem lutującym marki APOLLO stanowi elastyczne narzędzie lutujące. Kontroler ZEUS stworzony został na bazie wieloletnich doświadczeń inżynierów firmy ALNEA.

Robotyzacja procesów produkcyjnych

Robotyzacja procesów produkcyjnych zaczyna się od dobrego projektu!

Nasza stacja została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na coraz wyższej jakości urządzenia wykonujące połączenia lutowane. Komunikacja z robotem odbywa się poprzez protokół oparty na warstwie fizycznej Ethernet. Dzięki temu z poziomu robota oraz PLC uzyskano dostęp do wszystkich parametrów technologicznych kontrolera. Strefa załadunku komponentu na stanowisko jest zabezpieczona przed elementami ruchomymi poprzez barierę świetlną.

Niezawodne maszyny dla przemysłu

Alnea produkuje niezawodne maszyny dla przemysłu. Nasze stanowisko pracuje już 4 lata bez żadnych przestojów, reklamacji i zgłoszeń gwarancyjnych. Odpowiednio ustawiony proces lutowania na kontrolerze Zeus daje doskonałe efekty. To jedno z pierwszych wdrożeń, a obecnie nasz zestaw lutowniczy Zeus wyposażyliśmy dodatkowo w dedykowany podajnik i głowicę własnego projektu.

UDOSTĘPNIJ

ostatnio na blogu

nasi partnerzy