Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Regionalne Centrum Kompetencji Przemysłu Przyszłości

Regionalne Centrum Kompetencji Przemysłu Przyszłości

Prezes Krzysztof Kamiński wraz z grupą specjalistów Alnea uczestniczą jako eksperci w projekcie realizowanym przez Klaster Obróbki Metali. Obecnie trwają zapisy na bezpłatne szkolenia i warsztaty z zakresu nowoczesnego przemysłu. Zachęcamy do rejestracji, gdyż w marcu 2019 r. odbędzie się szereg seminariów opartych na wdrożeniach i rozwiązaniach praktykowanych w firmach członkowskich Klastra Obróbki Metali.

Do udziału w szkoleniu niezbędne jest przesłanie skanu uzupełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz otrzymanie potwierdzenia wpisania na listę uczestników.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: szkolenia@metalklaster.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie Klastra Obróbki Metali

Regionalne Centra Kompetencji Przemysłu Przyszłości

Klaster Obróbki Metali na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii realizuje projekt polegający na stworzeniu koncepcji Regionalnego Centrum Kompetencji Przemysłu Przyszłości. Celem nadrzędnym jest wsparcie przedsiębiorstw w transformacji cyfrowej. Dzięki wiedzy i doświadczeniom firm zrzeszonych KOM możliwe będzie rozprzestrzenianie dobrych praktyk i sukcesywne przygotowywanie branży na zmiany, które przynosi Gospodarka 4.0.

Alnea i Klaster Obróbki Metali

Alnea nieustannie wspiera Klaster Obróbki Metali w ważnych inicjatywach, wydarzeniach i eventach medialnych. Obecnie grupa specjalistów Alnea uczestniczy w projekcie jako eksperci. Przed nami ważne działania zmierzające do zbudowania prężenie działającego ekosystemu, który zaproponuje szereg działań stymulujących nie tylko rozwój firm zrzeszonych w KOM, ale również innych przedsiębiorstw.

W ramach Akademii Klastra planowane są:
• szkolenia dla firm i pracowników,
• rozwój elementów demonstracyjnych,
• wdrożenia dedykowanych rozwiązań,
• programy stażowe rotacyjne,
• programy dla uczniów i studentów.

Jesteśmy przekonani, że współpraca Alnea z Klastrem Obróbki Metali w najbliższej perspektywie przyniesie olbrzymie rezultaty, które zdecydowanie ułatwią wchodzenie polskiego przemysłu w dobę Gospodarki 4.0.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy