Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Redukcja kosztów produkcji dzięki eliminacji jej ograniczeń.

Redukcja kosztów produkcji dzięki eliminacji jej ograniczeń.

Firma Schmalz dołączyła do grona platynowych partnerów III Konferencji AiR. O tym jak ak redukować koszt produkcji poprzez eliminację jej ograniczeń opowiedział inżynier sprzedaży Damian Rybczyński.

Trzy podstawowe problemy produkcji to wysokie koszty eksploatacji maszyn, ograniczenia oraz przestoje. Firma Schmalz to wiodący dystrybutor min. chwytaków podciśnieniowych. Dlatego też warto skupić się na tej dziedzinie, która generując podciśnienie – generuje koszty. Nieumiejętne wdrożenia powodują niegospodarność energii, której cena wciąż rośnie. Sprzężone powietrze jest drogie, ale niezbędne – przynajmniej w kwestii wytwarzania próżni niezbędnej w chwytakach.

Damian Rybczyński

Inżynier Sprzedaży

 

 

Inżynier produkcji specjalności mechanika i budowa maszyn. Wieloletnie doświadczenie pracy w firmach międzynarodowych o działalności głównie przemysłowej, uwzględniając roczny pobyt w Kanadzie z którym w parze szła współpraca z branżą naftową. Obecnie pracuje na stanowisku Inżyniera Sprzedaży VA w firmie Schmalz.

Proponowane przez Schmalz eżektory dają możliwość doskonałego zarządzania użytkowanym sprężonym powietrzem, co przekłada się na realne oszczędności i niekiedy redukuje koszt o 2/3. Z kolei pompy próżniowe to doskonały wybór jeśli nasze zapotrzebowanie na sprężone powietrze jest duże. W zależności od przenoszonego materiału możemy zwrócić uwagę na dwa podstawowe czynniki – wysokość ciśnienia lub jego przepływ.

Dopasowanie produktów do wdrożenia pozwala również na szybkie prace serwisowe, co przekłada się na krótsze czasy przestoju.

Firma Schmalz chętnie doradza polskim firmom, zapewnia testy procesów i dobiera odpowiednie rozwiązanie do konkretnych problemów produkcyjnych. Produkty dostępne „od ręki” to tylko część portfolio firmy.

Wiele chwytaków można customizować, a ich modernizacje to:

–  bardziej stabilna produkcja,

– mniejsze zapotrzebowanie za sprężone powietrze,

– zwiększenie cykli produkcyjnych.

Duzy rozwój możliwych aplikacji jest możliwy dzięki wprowadzeniu na rynek aplikacji dla robotów przemysłowych, cobotów, a także manipulatorów ręcznych, które wspierają pracowników w różnych obciążających fizycznie operacjach.

Produkty Schmalz świetnie sprawdzają się w aplikacjach przenoszenia, konfekcjonowania, pakowania i paletyzacji.

Dziękujemy firmie Schmalz za wsparcie podczas organizacji III Konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”.

Więcej informacji o firmie znajdziecie na stronie Schmalz

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy