Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Pełny sukces I Konferencji specjalistycznej „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”

Pełny sukces I Konferencji specjalistycznej „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”

I Konferencja „Robotyzacja i automatyzacja w przemyśle” zakończyła się pełnym sukcesem. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność zarówno w fizycznie, w naszej nowo otwartej hali produkcyjnej w Stawigudzie oraz przed ekranami komputerów i smartfonów, gdyż prowadziliśmy streaming na żywo.
Było nam niezmiernie miło gościć Państwa. Otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych, że poruszane podczas seminarium tematy były pomocne i inspirujące, a pokazy robotów i urządzeń niezwykle atrakcyjne.

Trochę statystyk

Planowaliśmy konferencję na 50 miejsc, zwiększyliśmy ich liczbę do 70, a finalnie odwiedziło nas ponad 80 osób! Niestety musieliśmy odmówić wielu firmom, gdyż nie spodziewaliśmy się, że już pierwsza edycja będzie cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem.
Relacje z konferencji były dostępne w wielu regionalnych gazetach, w tym w Gazecie Olsztyńskiej, a także w wielu mediach społecznościowych – między innymi na Facebooku.
Relację na żywo i materiały wideo oglądało ponad 20 000 osób co uznajemy za spory sukces.
Całkowity zasięg konferencji w social mediach to ponad 80 000 odbiorców.

Co dalej?

Po dziesiątkach pozytywnych opinii dziś dostrzegamy jeszcze wyraźniej, jak wielkie jest zapotrzebowanie na wiedzę dotyczącą automatyzacji i robotyzacji. Dlatego zdecydowaliśmy o konieczności stworzenia kolejnych edycji wydarzenia.
Jesteśmy już po kilkunastu rozmowach z przyszłymi partnerami. Już dziś zaczynamy planować drugą edycję, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu firmy, które chciałby dołączyć do grona prelegentów, partnerów, mecenasów i partnerów wydarzenia.
Jako zespół Alnea chcielibyśmy, aby następna konferencja była jeszcze lepsza, ciekawsza z szerszą grupą odbiorców!

Czy można spotkać się z Alnea?

Otrzymaliśmy wiele telefonów i maili od osób i firm, które z różnych powodów nie mogły pojawić się na konferencji, czy można przyjechać do Alnea i „dotknąć” automatyzacji. Oczywiście, że można! Zachęcamy do wysłania maila na biuro@alnea.pl i dopisanie się do listy firm oczekujących na wizytę w naszej firmie.
W trakcie spotkań przygotowujemy pokazy naszych działań, dyskutujemy na temat Państwa celów i wyzwań produkcyjnych oraz pomagamy w rozpoczęciu procesów automatyzacji i robotyzacji w Państwa firmach!

Nie byłeś na konferencji – żałuj! Ale mamy dla Ciebie relacje on-line!

Więcej zobaczysz tutaj! Wejdź na oficjalny kanał Alnea na You Tube i obejrzyj pełną relację z konferencji!

Partnerzy I Edycji Konferencji

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy