Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Patronat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Patronat Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronatem honorowym drugą edycję konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”.

Mieliśmy przyjemność gościć Doradcę Ministra Przedsiębiorczości i Technologii Pana Ryszard Adamczaka, który odczytał list od Pani Minister Jadwigi Emilewicz. To kolejna cegiełka podkreślająca istotę nowych technologii, cyfryzacji, automatyzacji i robotyzacji w rozwoju naszego kraju.

Otrzymaliśmy bardzo pozytywną opinię i informację o chęci dalszego wspierania wydarzenia, które nabiera coraz większego znaczenia regionalnego.

„Bardzo cieszą nas takie wydarzenia, ponieważ rolą państwa jest ciche wspomaganie, tworzenie klimatu, ale to sami przedsiębiorcy muszą działać w tym kierunku. To w przedsiębiorstwach powstają innowacje, innowacyjne rozwiązania. Dlatego długo się nie zastanawiamy, kiedy wpływa do nas wniosek o patronat nad takim wydarzeniem (…)” – komentował Ryszard Adamczak

Cieszymy się, że władze starają się wspierać inicjatywy zmierzające do unowocześnienia rodzimej gospodarki aby możliwe było niwelowanie zapóźnień wobec innych krajów i konkurowanie na międzynarodowych rynkach. Pozytywny odbiór II Edycji Konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu” stanowi bodziec do pracy nad kolejną, która najprawdopodobniej odbędzie się jesienią 2020 roku!

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy