Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Omron Innovation Lab w Tychach

Omron Innovation Lab w Tychach

Odwiedziliśmy Omron Innovation Lab w Tychach. Zapoznaliśmy się również z ciekawymi rozwiązaniami Przemysłu 4.0. Prezentowanie w laboratorium stanowiska przeznaczone do testów robotów i rozwiązań były inspirujące. Szczególnie ciekawe było najnowsze rozwiązanie tzw AnyFeeder czyli system podawania podzespołów stosowany w liniach produkcyjnych. Jest to narzędzie łączące robota z systemem wizyjnym i pozwala na elastyczne dostarczanie różnych części do montażu.

Zakończyliśmy również cykl szkoleń dotyczących programowania i przygotowania robotów do wdrożeń. Alnea jest autoryzowanym dystrybutorem robotów mobilnych firmy Omron. Chcemy aby nasze aplikacje były doskonale dopasowane do potrzeb klienta. Poznanie wyników testów robotów mobilnych daje nam większe możliwości wdrożenia z możliwie najszybszą stopą zwrotu inwestycji.

Trwają również zapisy na testy robotów w firmach produkcyjnych.

Magdalena Kamińska
Sales Manager

 

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Magdalena Kamińska
Sales Manager

ALNEA Robotics Sp. z o.o.

ul. Piaskowa 7,
11-034 Stawiguda, Poland

Mobile: +48 504680262
magdalena.kaminska@alnea.pl

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i umówimy termin prezentacji robotów mobilnych  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest ALNEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  Zamów bezpłatny pokaz Robota Mobilnego Omron na Twojej hali produkcyjnej. Decyduje kolejność zgłoszeń
  napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

  UDOSTĘPNIJ

  pozostałe aktualności

  nasi partnerzy