Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Najlepsze życzenia noworoczne od Grupy Alnea!

Najlepsze życzenia noworoczne od Grupy Alnea!

Pragniemy złożyć Państwu najlepsze życzenia noworoczne aby najbliższe 365 dni przyniosło same sukcesy. Wierzymy, że ciężką pracą wspólnie rozpoczniemy proces automatyzacji i robotyzacji w wielu polskich firmach, które zaznaczą swoją obecność na arenie międzynarodowej.

Dziękujemy naszym stałym partnerom za kontynuację długotrwałej i owocnej współpracy. Jesteśmy wdzięczni nowym firmom, który uwierzyły w nasze możliwości i dziś cieszą się zrealizowanymi projektami oraz wzrostem produkcji i przychodów.

Rok 2018 był dla Alnea wyjątkowym czasem. Zrealizowaliśmy kolejne projekty dla klientów w Polsce i za granicą. Zwłaszcza druga połowa roku przyniosła wiele ważnych wydarzeń w życiu firmy. Sukcesem zakończyła się pierwsza edycja konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”. Wśród partnerów wydarzenia znalazły się takie firmy jak Kuka, Fanuc, Siemens, BGK, Mitsubishi Electric. Wsparciem otoczyły nas Gazeta Olsztyńska, GO TV i Kongres Przyszłości.

Dołączyliśmy do Klastra Obróbki Metali, który skupia najlepsze firmy przemysłowe w Polsce. Nasz zaawansowany system pozycjonowania robota w przestrzeni – HORUS i system zrobotyzowanego lutowania ZEUS zaprezentowaliśmy podczas Targów China International Import Expo w Szanghaju.

Prezes Grupy Alnea Krzysztof Kamiński był członkiem Jury Konkursu Fabryka Roku 2018. Współtworzyliśmy warsztaty Liderów Zmian na Warsaw Industry Week 2018. Firma zaprezentowała swoje sztandarowe produkty oraz przeprowadziła pokazy wdrożeń zrobotyzowanych linii produkcyjnych wykonanych przez Spółkę. Szczególnie system wizyjny Horus (Oko dla robota) spotkał z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów końcowych, jak również ze strony producentów robotów. Jak się okazuje system może zostać wykorzystany nie tylko do pozycjonowania robota, ale także w kontroli jakości produkcji.

Kontynuujemy misję społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego otaczamy wsparciem młodzież z Warmii i mazur w programie Laboratorium. Uczestnicy z całego województwa mają możliwość zdobycia wiedzy o różnych zawodach, profesjach i sposobach pracy, dzięki wizytom studyjnym w nowoczesnych przedsiębiorstwach. W poprzednich edycjach do programu przystąpiło łącznie 157 szkół oraz 59 przedsiębiorców!

Możemy pochwalić się, że w grudniu 2018 ALNEA Engineering sp. z o.o. otrzymała wsparcie od Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co przyniesie rozbudowę naszego zaplecza technologicznego oraz powiększenie zatrudnienia.

Jednak absolutnie nie zwalniamy tempa, a na początku 2019 roku będziemy mieli jeszcze kilka wyjątkowych informacji, które na pewno Państwa zaskoczą! Warto śledzić nasze social media oraz stronę internetową.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy