Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Magdalena Kamińska

Magdalena Kamińska

Zespół Alnea, to szereg wyjątkowych osób. Wśród nas są specjaliści, pasjonaci wybranych obszarów, jak również multizadaniowcy operujący na wielu polach. Jedną z najważniejszych postaci jest Magdalena Kamińska – Sales Manager w Alnea Robotics, niezastąpiona autorka artykułów tematycznych na blogu firmowym, osoba o niezwykłych możliwościach, radząca sobie z kilkunastoma zadaniami w jednym czasie.

Magalena Kamińska

 

Magdalena Kamińska, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W 2010 ukończyła studia doktoranckie na wydziale Psychologii. Autorka artykułów naukowych z zakresu zaburzeń rozwojowych u dzieci. Stworzyła poczytny i wysoko oceniany podręcznik „Zrozumieć dziecko z ADHD i pomóc mu”.
Od 2017 roku zajmuje stanowisko Salesa Menagera w Alnea Robotics. Jest kluczowym przedstawicielem opatentowanego zestawu lutującego Zeus oraz robotów mobilnych firmy Omron. Z powodzeniem koordynuje Konferencję Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu, a także szkolenia z zakresu Przemysłu 4.0. Redaguje firmowego bloga na stronie www.alnea.pl – wpisy możesz przeczytać tutaj. Interesuje się społecznymi aspektami automatyzacji, a także jest propagatorką zrównoważonego rozwoju.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy