Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Krzysztof Kamiński: Jesteśmy w stanie opracować przełomowe rozwiązania

Krzysztof Kamiński: Jesteśmy w stanie opracować przełomowe rozwiązania

Rynek produkcji przemysłowej ulega ciągłej ewolucji i chociaż Polska ma nadal poważne zapóźnienia wobec krajów Europy Zachodniej i Azji, to krok po kroku zmierzamy w kierunku automatyzacji. Do tej pory można było obserwować obrazy z fabryk, gdzie roboty były użytecznym narzędziem, jednak stanowczo oddzielonym od człowieka. Coraz częściej mówi się o możliwości bezpiecznej współpracy maszyn z ludźmi.

Cobot to robot bezpieczny dla człowieka, który może być postrzegany jako kolega. Jego głównym zadaniem jest ułatwianie pracy ludzi. Maszyna pomaga, przenosi, podaje i co najistotniejsze nie stanowi zagrożenia w przeciwieństwie do dużych robotów dysponujących olbrzymią siłą kinetyczną. Stąd mówi się o swoistej modzie na maszyny współpracujące, dzięki ich różnorodnym zastosowaniom czy łatwości obsługi.

Zasoby pracownicze zmniejszają się każdego dnia, dlatego zastosowanie cobotów bywa łatwiejsze, oszczędza czas, miejsce oraz finanse. Chociaż w Polsce nadal mało inwestuje się w automatyzację, co stanowi raczej problem mentalny – chęci do przełamania się i rozpoczęcia robotyzacji we własnej firmie.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu z Prezesem Krzysztofem Kamińskim!
Radio Olsztyn

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zgłoś się na bezpłatne szkolenie!

Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw. Więcej informacji http://alnea.pl/szkolenia/

Wypełnij poniższy formularz i zgłoś się na bezpłatne szkolenie!  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest ALNEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
  napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

  UDOSTĘPNIJ

  pozostałe aktualniości

  nasi partnerzy