Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Hannover Messe 1-5 kwietnia 2019

Hannover Messe 1-5 kwietnia 2019

Niezmiernie miło nam poinformować, że Państwowa Agencja Inwestycji i Handlu zaproponowała nam obecność na wspólnym stanowisku podczas Hannover Messe, które odbędą się 1-5 kwietnia 2019 roku. Czujemy się zaszczyceni, że będziemy mogli propagować polską myśl techniczną wraz z innymi czołowymi firmami krajowymi. Warto przypomnieć, że w 2017 r. odbyły się jubileuszowe 70. Targi Hanowerskie, a wtedy właśnie krajem partnerskim była Polska.

Obecność na targach będzie potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy Alnea na rynku technologii przemysłowych. Nasze produkty takie jak zestaw do lutowania Zeus-100 oraz system wizyjny Horus promujemy nie tylko w Polsce, nie tylko w Europie, ale na całym świecie, czego przykładem było uczestnictwo w China International Import Expo w Szanghaju.

Targi Hanowerskie z racji swojej rangi są doskonałą okazją do rozpoczęcia współpracy z nowymi firmami oraz ponownych spotkań z obecnymi partnerami. Serdecznie zapraszamy na do Hali 27, będzie można nas znaleźć na stanowisku H12 obok stanowiska narodowego Szwecji, która w tym roku jest krajem partnerskim targów.
Więcej szczegółów już wkrótce!

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy