Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Krzysztof Kamiński w Jury Konkursu Fabryka Roku 2019!

Krzysztof Kamiński w Jury Konkursu Fabryka Roku 2019!

4 grudnia 2019 roku w Hotelu Marriott odbyło się wręczenie nagród ósmej edycji konkursu Fabryka Roku! To ogromny zaszczyt dla przedsiębiorcy, kiedy swoje uznanie wyrażają inni liderzy biznesu. Ponad 300 osób spotkało się, aby uhonorować ludzi wykazujących się wyjątkowymi osiągnięciami biznesowymi.

W skład Jury konkursowej wchodziła grupa kilkunastu dyrektorów, członków najlepszych firm produkcyjnych oraz przedstawicieli mediów. Prezes Zarządu Grupy Alnea Krzysztof Kamiński wręczył wyróżnienie oraz nagrodę w kategorii „Elektronika i elektrotechnika” dla BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Wśród wyróżnionych firm znalazł się Mercedes-Benz Manufacturing Poland. Przedsiębiorstwo wyróżnia się szerokim zastosowaniem nowych technologii oraz szczególną dbałością o ochronę środowiska. Firma korzysta w 100% z energii odnawialnej – ogrzewanie z biomasy czy wykorzystanie pracy wiatraków. Ponadto firma prowadzi szkolenia z wykorzystaniem Wirtualnej Rzeczywistości. Okazuje się, że kadra przygotowywana jest do wykonywania obowiązków na konkretnych stanowiskach w świecie wirtualnym. Fabryka już dziś spełnia w 100% wymagania przemysłu 4.0, jednak nadal rozwijają swój zakład.

„Jak zawsze Michael Majchrzak i Control Engineering przygotowali świetną galę, jak i sam konkurs. To ważne wydarzenie dla polskiego przemysłu, gdyż doceniamy wyjątkowe przedsiębiorstwa szczególnie wyróżniające się swoją pracą i osiągnięciami. Jako członek Jury mam ogromną przyjemność w obserwowaniu firm, które wnoszą tak wiele do rodzimej gospodarki. Zapraszam serdecznie do udziału w kolejnych edycjach” – Krzysztof Kamiński

Gratulujemy wszystkim docenionym firmom!

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę konkursu Fabryka Roku.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy