Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Dbamy o bezpieczeństwo Konferencji AiR UPDATE 10.10.2020

Dbamy o bezpieczeństwo Konferencji AiR UPDATE 10.10.2020

ZASADY DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO

III KONEFERENCJA AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA PRZEMYSŁU

 

Organizatorzy przygotowali łącznie 75 miejsc dla uczestników i partnerów konferencji. Liczba osób jest podyktowana limitem obowiązującym dla strefy żółtej.

Dokładając wszelkich starań aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa informujemy o zaleceniach GIS odnośnie imprez zorganizowanych:

Zobowiązujemy do zasłaniania nosa i ust.

Zobowiązujemy do dezynfekcji dłoni przed wejściem na teren przestrzeni konferencyjnej.

Prosimy o nie podawanie dłoni na powitanie.

Obligujemy do przestrzegania bezpiecznej 2-metrowej odległości od rozmówcy.

Rekomendujemy zajmowanie tych samych miejsc na sali prelekcyjnej.

Zapewniamy odpowiednio przygotowane i zdezynfekowane przestrzenie konferencyjne.

Gwarantujemy prawidłową wentylację pomieszczeń.

Udostępniamy pojemniki z płynem dezynfekującym.

Wejście na teren konferencji jest możliwe po zarejestrowaniu się.

Obowiązkowe jest noszenie imiennego identyfikatora przez cały czas trwania wydarzenia.

 

Stawiguda - centrum automatyzacji

Na ten jeden dzień Stawiguda stanie się lokalnym centrum automatyzacji. Wiele dużych wystaw, targow i pokazów została odwołana. Nasza  konferencja odbędzie się na pewno! Jesteśmy gminą zieloną – wskaźnik zachorowań jest niski. Jesteśmy przygotowani nawet na strefę czerwoną. Według obecnych zaleceń w strefie czerownej mogą odbywać się imprezy o liczebności maksymalnie 50 osób. I tak będzie u nas – na zielono czy czerwono!

 

Zapisz się już teraz

To największe wydarzenie przemysłowe w północno-wschodniej Polsce, na którym musisz być.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres konferencje@alnea.pl z podaniem danych kontaktowych i danych firmy.

Udział w konferencji – 40 PLN NET

Udział w bankiecie z Partnerami  – 150 PLN NET

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w evencie przygotujemy streaming z części wykładowej i pokazowej.

Wszelkie pytania odnośnie konferencji prosimy kierować na: konferencje@alnea.pl Koordynator Magdalena Kamińska tel. 504-680-262

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy najlepszą formę współpracy!  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest ALNEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  UDOSTĘPNIJ

  pozostałe aktualności

  nasi partnerzy