Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Czy w Alnea panuje klimat rodem z Transformersów?

Czy w Alnea panuje klimat rodem z Transformersów?

Jakiś czas temu Alnea została po raz kolejny doceniona na łamach Gazety Olsztyńskiej. Cieszymy się, że również lokalne media zauważają potencjał naszej firmy. Rzeczywiście tworzymy produkty dla polskich firm produkcyjnych a także na zamówienie przedsiębiorstw zagranicznych. Jesteśmy w stanie przygotować proste projekty, które ułatwią produkcję w małej firmie, ale również sprostamy nawet najwyższym wymaganiom dużych firm produkcyjnych.

Obecnie najlepsi integratorzy muszą łączyć niezwykłe umiejętności i wizjonerskie podejście. Niemniej ciągły rozwój nie będzie możliwy bez przygotowanych kadr, młodych ludzi zainteresowanych robotyką – właśnie dlatego inwestujemy w młode pokolenie przyszłych inżynierów w Programie Laboratorium.

To bardzo ważne, że media są zainteresowane naszą ekspansję w kraju oraz na rynkach azjatyckich. W listopadzie bieżącego roku Alnea wystawiała się na targach w China International Import Expo w Szanghaju, gdzie zaprezentowaliśmy nasze najważniejsze produkty.

Obszerniejszą relację znajdziesz tutaj.

Spotkaj się z Alnea i dotknij automatyzacji.

„Jeśli ktoś chciałby pojąć, czym jest innowacja, o której tyle się mówi, wystarczy odwiedzić spółkę Alnea w Stawigudzie. I poczuć się trochę jak na filmie Transformers, który opowiada o zaawansowanych technologicznie robotach”. – cytując za Gazetą Olsztyńską warto spotkać się z naszym zespołem.

Obecnie ustalamy ostatnie terminy konsultacji na koniec 2018 roku oraz pierwsze spotkania po Nowym Roku. Aby zarezerwować swoją kolejkę prosimy o maila na: biuro@alnea.pl Ze względu na duże zainteresowanie wizytami w naszej firmie, prośbami o analizę i oferty dla rosnącej liczby firm oraz częste wyjazdy diagnozujące – decyduje kolejność zgłoszeń ?

Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy