Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Byliśmy na Warsaw Industry Week 2019

Byliśmy na Warsaw Industry Week 2019

Targi Warsaw Industry Week stają się poważną konkurencją dla innych tego typu wydarzeń. Rozrastająca się powierzchnia wystawiennicza i coraz większa liczba firm, które chcą zaprezentować swoje produkty wpływa na ciągły wzrost liczby odwiedzających.

Targi obfitują także w różnego rodzaju eventy, konferencje, spotkania tematyczne oraz pokazy. Ciekawą ofertę spotkań przedstawił krajowy klaster kluczowy – Klaster Obróbki Metali. Tematyka była dość szeroka – od eksploracji rynków azjatyckich, klasteringu, czy egzystencjalne pytanie o roli zmian we współczesnym świecie – tu w roli prowadzącego sprawdził się Marcin Prokop.

Automatyzacja i Robotyzacja

Niezmiernie miło nam było spotkać się z naszymi partnerami konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu – odwiedziliśmy stanowisko KUKA, Mitsubishi, Balluff, Fanuc, Corobotics, Pepperl+Fuchs, Technology Applied. Niezwykłym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko portalu iAutomatyka, który odgrywa coraz większą rolę w mediach społecznościowych wśród automatyków.

System wizyjny 3D pozycjnowania robota - Horus

Firma Alnea tradycyjnie wystawiła się w ramach przestrzeni wystawienniczej Klastra Obróbki Metali. Przestrzeń współdzieliliśmy z firmami takimi jak KUKA, Neotech, Tock, D-Tech, Technology Applied (również nasz partner podczas konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu).
Zaprezentowaliśmy przede wszystkim nasze najnowsze narzędzie wsparcia procesów produkcyjnych takich jak spawanie, lutowanie, pakowanie, konfekcjonowanie, paletyzacja, klejenie. System wizyjny 3D pozycjonowania robota Horus to zaawansowana wizja maszynowa z cechami sztucznej inteligencji. Chcesz zobaczyć jak działa Horus – zapraszamy do oglądania.

Zrobotyzowane lutowanie – Zeus

Nasz opatentowany zrobotyzowany pakiet lutujący jest dostępny na rynku od kilku lat i działa w różnych aplikacjach – między innymi sektorze automotive. To co możemy zaproponować naszym klientom to stabilny proces z jednoczesnym pomiarem temperatury grota, regulowaną ilością cyny z ustawieniem wielu profilów lutowania.

Inteligentna intralogistyka w firmie

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się nasza aplikacja robota mobilnego firmy Omron. Mobilny robot z wbudowaną sztuczną inteligencją gromadził wiele osób głównie z zakładów produkcyjnych. Robot jest wyposażony w zabudowę umożliwiającą transport 4 kuwet na dedykowane regały.
Firma Omron z początkiem grudnia ma udostępnić nowy rodzaj robota z większym udźwigiem – 250 kg, a na początku drugiego kwartału 2020 roku – 1t i 1,5t. Wielu klientów jest bardzo zainteresowanych możliwościami tych robotów.

Na życzenie klienta wyjeżdżamy także na testy – aby zapisać się na taki pokaz wypełnij formularz.  KLAUZULA INFORMACYJNA

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest ALNEA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Księcia Janusza 23/10, 01-452 Warszawa.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu związanym z realizacją zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w celu przesłania oferty handlowej.

  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.

  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu realizacji przesyłanego zapytania zawartego w formularzu kontaktowym, w tym przesłania oferty handlowej.

  Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
  napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

  UDOSTĘPNIJ

  pozostałe aktualniości

  nasi partnerzy