Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Bezpieczeństwo zrobotyzowanych maszyn i urządzeń – Troax

Bezpieczeństwo zrobotyzowanych maszyn i urządzeń – Troax

Firma Troax to partner Alnea podczas organizacji II Konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”. Z wykładem wystąpił Sebastian Chrzanowski–Sawicki dyrektor zarządzający Troax.

Firma Troax to przede wszystkim bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bezpieczna automatyka, robotyka i systemy wygrodzenia, które deklasują konkurencję. Jakość oraz bezpieczeństwo wygrodzeń firmy potwierdza zastosowanie się do norm ISO oraz zdobycie certyfikatów bezpieczeństwa. Dumą Troax jest fakt, że ich wygrodzenia jako jedyne na świecie przechodzą testy jakości szczegółowo określone w normach. Zastosowanie produktów Troax w procesach produkcyjnych wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo pracowników linii produkcyjnych oraz uchronienie środków firm przed ewentualnym uszkodzeniem w razie wypadku.

Sebastian Chrzanowski–Sawicki Dyrektor generalny Troax

 

Dyrektor zarządzający i prokurent Troax Safety Systems Poland Sp. z o.o.- polskiego oddziału największej na świecie spółki produkującej panele bezpieczeństwa dla procesów produkcji i logistyki – Troax Group, do której należy też włoski SATECH oraz amerykański FOLDING GUARD.
Ekspert Brian Tracy International. Business Coach. Wpółtwórca projektu Supermental.pl

Troax

Firma została założona w 1955 roku w Szwecji, od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność na rynki międzynarodowe budując swoją markę oraz pozycję w branży, wychodząc na pozycję lidera. Misją Troax jest ochrona ludzi, mienia oraz procesów. Jakość zabezpieczeń potwierdzają poprzez potwierdzone normy i uzyskane certyfikaty. W myśl zapewnienia najlepszej jakości Troax posiada centrum testowe, gdzie codziennie przeprowadzane są testy wytrzymałości barier, dzięki czemu są pewni, że w razie wypadku wygrodzenia zawsze wytrzymają uderzenie.

„(…) Zabezpieczamy linie produkcyjne po to, ażeby pracowników przede wszystkim odgrodzić, zabezpieczyć od maszyn. Są to panele, które spełniają wszystkie możliwe spełniające na dzień dzisiejszy normy bezpieczeństwa, zgodne z dyrektywą maszynową, którą traktujemy jak naszą biblię. Natomiast taką wisienką na torcie oprócz tego, że na nasze wygrodzenia posiadamy znaki i certyfikat TIF jest także certyfikat wytrzymałości uderzeniowej, czego nie ma żaden inny producent panelów wygrodzeniowych (…)”. – komentuje Sebastian Chrzanowski–Sawicki Troax.

Dziękujemy firmie Troax za wsparcie podczas organizacji II Konferencji „Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu”.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy