Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Bałtyckie Bitwy Robotów

Bałtyckie Bitwy Robotów

Alnea jest jak zwykłe obecna na ważnych wydarzeniach sektora automatyki i robotyki. Tym razem odwiedziliśmy Bałtyckie Bitwy Robotów. Prezesowi Alnea Robotics Marcinowi Kamińskiemu wystarczyło kilkanaście minut na szybką konfigurację robota mobilnego – skanowanie + programowanie i robot już był gotowy do działania!

Trzeba zgodzić się z organizatorami, że Bałtyckie Bitwy Robotów to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To druga edycja wydarzenia, które frekwencją pokazuje, jak wielkie mamy zapotrzebowanie w Polsce na wiedzę z zakresu robotyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych.

Wykłady, konferencje, turnieje!

Bałtyckie Bitwy Robotów łączą wszystko co najlepsze – wykłady, konferencję studencką, turniej robotyki amatorskiej i RoboHackathon – prawdziwą wisienkę na torcie.

Kluczowy jest turniej robotyki amatorskiej – 12 konkurencji zgrupowanych w 5 kategorii. Jednak największym wyzwaniem jest RoboHackathon. Młodzi konstruktorzy mają 40 godzin na zbudowanie konstrukcji robota z dostarczonych komponentów. Wygrywa drużyna, której robot zwycięży bitwę i pozostanie na placu boju, jako ostania działająca maszyna

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Robotyków SKALP (tworzące do tej pory Trójmiejski Turniej Robotów) i Naukowe Koło Studentów Automatyki NKSA (wydział EiA, Politechnika Gdańska, organizujące dotychczas turniej Roboxy). Alnea od kilku lat wspiera BBR poprzez aktywne uczestnictwo oraz jako sponsor nagród. Dla wielu naszych pracowników Politechnika Gdańska to Alma Mater i w ogóle kochamy Trójmiasto. Biznes odpowiedzialny społecznie ma za zadanie wspierać młodych ludzi w ich dążeniach i rozwijaniu pasji.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy