Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Automaticon 26-29.03.2019 Warszawa

Automaticon 26-29.03.2019 Warszawa

Alnea będzie obecna na targach Automaticon 26-29.03.2019 w Warszawie. Dzięki doskonałej współpracy z Klastrem Obróbki Metali, razem z trzema innymi firmami będziemy reprezentować firmy Polski Wschodniej. Bardzo doceniamy członkostwo w KOM – jest to prężnie działająca instytucja skupiająca nie tylko firmy produkcyjne czy usługowe, ale także jednostki badawczo-rozwojowe.

Automaticon – forum specjalistów od innowacji

Targi Automaticon od lat przyciągają specjalistów z branży automatyki i robotyki. Obszerna powierzchnia wystawiennicza zostanie przygotowana na innowacje technologiczne – napędy i sterowanie, czujniki, pomiary i całą gama produktów z zakresu elektrotechniki przemysłowej. Nie zabraknie również robotów! Zakres tematyczny jest bardzo szeroki.

Automaticon – forum specjalistów od innowacji

25. edycja Targów to wyjątkowa okazja do spotkań biznesowych, nawiązania kontaktów i zacieśniania współpracy. Automaticon na stałe wpisał się do kalendarza każdego inżyniera, automatyka i robotyka. Zapraszamy do Hali 3. Stoisko F13. Spotkaj się z Alnea – będziemy czekać na Was na stoisku Klastra Obróbki Metali z naszymi robotycznymi pomocnikami!

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy