Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Alnea wsparciem technologicznym programu MILAN

Alnea wsparciem technologicznym programu MILAN

W dniach 13.05-17.05.2019 na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej odbywa się spotkanie treningowe w ramach projektu Multifunctional Innovative Learning Assisting Network for VET in Advanced Manufacturing MILAN.
Alnea zdecydowała się na wsparcie technologiczne projektu. Ponadto zaprezentowaliśmy naszą ekspozycję z wizualizacją procesów produkcyjnych w warunkach wirtualnej rzeczywistości.

Program MILAN wpisuje się w nasz cel globalny, którym jest przygotowanie programu/programów szkolenia zawodowego w zakresie robotyki przemysłowej oraz robotyki usługowej w zastosowaniach przemysłowych z wykorzystaniem AR i VR

Wiemy jak ważna jest współpraca i demokratyzacja wiedzy, dlatego cieszymy się, że nasza firma tak często jest zapraszana projektów społecznych i edukacyjnych. Wartość dodana jaką przynoszą wielokrotnie przewyższa koszty, jakie niejednokrotnie musimy ponieść.

Firma Alnea może poszczycić się solidnym parkiem maszynowym i dużą liczbą zaawansowanych i zróżnicowanych narzędzi – VR, obrabiarka CNC, pomiarowa maszyna współrzędnościowa Renishaw.

Multifunctional Innovative Learning Assisting Network for VET in Advanced Manufacturing

Projekt jest realizowany w ramach dobrze znanego programu Erasmus + 2018 w priorytecie horyzontalnym „Otwarte i innowacyjne praktyki w erze cyfrowej”. Celem jest kreacja innowacyjnych, jakościowych, otwartych narzędzi szkoleniowych pozwalających na efektywne nauczenie zawodowe w obszarach automatyki i robotyki.

Projekt MILAN ma charakter międzynarodowy, gdyż tworzy go konsorcjum. Liderem projektu jest Politechnika Białostocka (Wydział Informatyki), natomiast wśród partnerów znajdują się Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów z Warszawy, Uniwersytet Techniczny z Koszyc na Słowacji, Spojena Skola Juraja Henisha z Bardejowa na Słowacji, Uniwersytet Techniczny z Krety w Grecji, Uniwersytet Techniczny z Tallina w Estonii oraz będąca liderem projektu.

Warto podkreślić, że materiały treningowe MILAN będą dostępne na interaktywnej platformie e-learningowej. Wykorzystają one nowoczesne rozwiązania ICT w formie umożliwiającej łatwe użytkowanie przy pomocy smartfonów, tabletów czy komputerów.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualniości

nasi partnerzy