Przemysł Przyszłości – przekrojowy, inspirujący i praktyczny warsztat dla menadżerów przedsiębiorstw

Program warsztatów i linki do formularzy zapisu:
http://alnea.pl/szkolenia/

Zapisz się

Aktualności

ALNEA / Alnea na podium Integratorów KUKA

Alnea na podium Integratorów KUKA

Na VII spotkaniu integratorów KUKA nasza firma otrzymała nagrodę za 2 miejsce w liczbie zintegrowanych w tym roku robotów marki KUKA! Spotkaliśmy się w historycznych wnętrzach Sztolni Królowej Luizy i podziemiach Kopalni Guido w Zabrzu. Nasz długoletni partner KUKA corocznie organizuje święto integratorów i zaprasza firmy współpracujące na uroczystą galę doceniając te najlepsze.

KUKA Polska wielokrotnie nagradzała nasze wysiłki – min w 2015 roku za nasz pakiet lutowniczy Zeus. W tym roku liczyliśmy na trzecie miejsce, ale ostatecznie wspięliśmy się oczko wyżej. Ten srebrny medal to tylko część nagrody za naszą ciężką pracę – wdrożyliśmy przecież wiele robotów innych dystrybutorów. Nagrodę odebrał prezes Grupy Alnea – Krzysztof Kamiński.

W programie wydarzenia organizatorzy zaproponowali dwie ścieżki tematyczne dedykowane kadrze zarządzającej, osobom odpowiedzialnym za rozwój firmy, inżynierom i technikom, którzy wzięli udział w sesjach warsztatowych. Ponadto spotkanie zostało wzbogacone o zwiedzanie kopalni Guido. Mimo, iż węgiel odchodzi powoli w niebyt, zderzenie z rzeczywistością kopalnianej pracy i technologiami górniczymi jest inspirujące.

Przygotujemy dla Ciebie stanowisko automatyczne, półautomatyczne, zrobotyzowaną linię produkcyjną
napisz do nas jak najszybciej: biuro@alnea.pl

UDOSTĘPNIJ

pozostałe aktualności

nasi partnerzy